Podróż powinna być przyjemna, szybka i bezpieczna. Takimi wytycznymi kierujemy się opracowując każdą trasę. Dla Twojego komfortu skracamy maksymalnie czas przejazdu ograniczając zasięg do danego województwa.

Busy z Podkarpacia do Holandii ukierunkowane są na klientów z tego regionu. Dzięki temu trasa zamyka się w 1500 km. Busy ze Świętokrzyskiego do Holandii mają trasę około 1300 km. Dzięki tym prostym rozwiązaniom pasażerowie docierają na miejsce w maksymalnie krótkim  czasie. Busy z Małopolski do Holandii jadą po trasie liczącej tylko 1300 km. Im bliżej granicy Niemieckiej tym krócej.

Niewątpliwym atutem firmy przewozowej Magic Bus jest młoda i równocześnie doświadczona kadra kierowców. To nie tylko doskonali profesjonaliści, uważni i zorganizowani, ale przede wszystkim wspaniali, pomocni i uprzejmi mężczyźni.  Podróż z nimi to prawdziwa przyjemność.

Stale dostosowujemy ofertę firmy do potrzeb rynku. Szczegółowa analiza pozwala nam kreować i stosować najtrafniejsze rozwiązania w przewozach i transporcie międzynarodowym. W związku z tym w busach nie wozimy paczek. Zajmuje się tym dział Magic transport. Chętnych do przesłania koperty, walizki czy lodówki zapraszamy do kontaktu z konsultantami z działu transportu paczek, pod nr ….

Nasze atuty w wielkim skrócie: najkrótszy czas przejazdu do Niemiec i Holandii. Bez przesiadek. Z adresu na adres. Koncentracja na konkretnych regionach. Profesjonalna kadra. Miła atmosfera.


Szybko. Bezpiecznie. Przyjemnie.

Royal Bus

Atutem firmy przewozowej Royal Bus jest młoda i równocześnie doświadczona kadra kierowców. To nie tylko doskonali profesjonaliści, uważni i zorganizowani, ale przede wszystkim wspaniali, pomocni i uprzejmi mężczyźni.  Podróż z nimi to prawdziwa przyjemność.

Kontakt

Holandia: (+31) 686 154 4 92
Polska: (+48) 888 05 07 07


rezerwacje@royal-bus.pl